Benefiční divadelní představení Dokonalá svatba

V sobotu, dne 13. ledna 2018, jsme uspořádali ve spolupráci s Divadelním spolkem HRACH benefiční divadelní představení Dokonalá svatba. Komedie pojednávala o jednom neuvěřitelném svatebním dopoledni a o tom, že pravá láska zvítězí, jen se musí vědět, která to je...

"Nestává se často, že nás někdo sám osloví s nabídkou podpory naši organizace. Proto jsme byli velice potěšeni, když nás oslovil Divadelní spolek HRACH s tím, že pro středisko Diakonie ve Valašském Meziříčí uspořádají benefiční divadelní představení" - těmito slovy zahájila benefici paní ředitelka střediska Diakonie ve Valašském Meziříčí Mgr. Zdislava Odstrčilová.

Celým večerem se nesla příjemná atmosféra a celý sál se nejednou rozezvučel bouřlivým potleskem nebo smíchem.

Děkujeme tímto Divadelnímu spolku HRACH za podporu našeho střediska. Velké poděkování patří také všem hostům za výtěžek benefice ve výši 25.370 Kč, který poputuje na nákup nového automobilu pro terénní služby.

DĚKUJEME!

Pomáhá nám 0 dobrovolníků