ZRUŠENO, BUDEME HLEDAT NOVÝ TERMÍN - Benefiční divadelní představení ODYSSEA

26. února 2020

Srdečně zveme na benefiční divadelní představení ODYSSEA, které pro Diakonii Valašské Meziříčí sehraje Bernacké Ochotnické Divadlo Bodlák. Představení se odehraje v sobotu 25. dubna 2020 od 18:30 hodin ve velkém sále Kulturního zařízení Města Valašského Meziříčí.

Benefiční divadelní představení ODYSSEA
26. února 2020 - ZRUŠENO, BUDEME HLEDAT NOVÝ TERMÍN - Benefiční divadelní představení ODYSSEA

Vydejte se společně s ochotníky na strastiplnou cestu ithackého krále Odyssea, která je plná dobrodružství, fantazie i napětí. Poznáte různá bájná stvoření, obra Polyféma, boha Posseidona, nymfu Kalypsó i svůdné Sirény. Po dlouhém putování Odysseus konečně spatří břehy své rodné Ithaky, ale zde jeho dobrodružství stále ještě nekončí …

Rozsáhlou epickou Homérovou báseň Odyssea do podoby dramatu zpracoval Zdeněk Pospíšil a Jarmila Veselá v roce 1978. Pro spolek Bodlák s laskavým souhlasem autorky upravil Zdeněk Klos.

Výtěžek koncertu bude určen na činnost Diakonie Valašské Meziříčí. Vstupenky v ceně od 180 korun je možné zakoupit v hospici CITADELA nebo je lze rezervovat na holubova@diakonievm.cz a na tel. č. 730 167 964.

Plakát A4