Benefiční módní přehlídka s Pavlem Helanem

7. března 2019

Diakonie ČCE – středisko ve Valašském Meziříčí ve spolupráci s 1. VALAŠSKOU DIAKONICKOU, s.r.o. Vás srdečně zve na Benefiční módní přehlídku s Pavlem Helanem, která se uskuteční dne 14. dubna 2019 v 18:00 hodin ve velkém sále Kulturního zařízení města Valašského Meziříčí.

Benefiční módní přehlídka s Pavlem Helanem
7. března 2019 - Benefiční módní přehlídka s Pavlem Helanem

Za kolekci firem svou módu představí sociální podnik SECONDHELP a módní návrhářka Kristýna Seidlová. Těšit se můžete také na vystoupení Základní umělecké školy B-Art a písničkáře Pavla Helana. Celým večerem nás bude provázet moderátor Jaroslav Kneisl.

Na organizaci benefiční akce spolupracují: Missis Models 2017 Barbora Peschová, vizážistky Ivana Žídková a Lenka Zajíčková, učnice kadeřnického oboru Střední školy Odry, fotograf Ivan Dostál, FotoStudio91 Josef Knápek a Regionální Televize.

Akci pořádáme pod záštitou místostarostky města Valašského Meziříčí, paní Mgr. Zdislavy Odstrčilové.

Vstupné v předprodeji je 250 Kč, na místě 300 Kč. Vstupenky lze zakoupit v Informačním centru Sýpka ve Valašském Meziříčí. Výtěžek benefiční akce je určen na rekonstrukci budovy Chráněného bydlení Johannes, kde poskytujeme domov 12 lidem s lehkým až středně těžkým postižením. 

pavel H.       B-Art - zuš - web - tyrkys    Logo-SEIDL-Full-GOLD logo-valmez-pozitiv  FotoStudio 91 Josef Knápek  logo RT rgb

Kázetko 2 logo myonic_logo_color_small Střední škola Odry Hajdik, a. s.DERAMAX

Horáková květinářství  eRcaffe  Secondhelp_RGB_zakladni

Diakonie v číslech

V loňském roce jsme pomohli 0 lidem
Zaměstnáváme 0 lidí s hendikepy
Nabízíme 0 sociálních a zdravotních služeb