Benefiční představení ve prospěch Diakonie Valašské Meziříčí

16. listopadu 2022

Benefiční představení sehrál ve prospěch Diakonie Valašské Meziříčí v sobotu 14. 11. 2022 divadelní spolek Hrach. Benefice vynesla 80 870 Kč. Výtěžek podpoří služby sociální rehabilitace, která pomáhá lidem se zdravotním znevýhodněním pomocí potřebných nácviků žít plnohodnotný život.

B
16. listopadu 2022 - Benefiční představení ve prospěch Diakonie Valašské Meziříčí

Divadelní hru „S tvojí dcerou ne!“ o tom, jak je snadné spadnout do manželské krize a jak těžké je vyjít z ní ven, nastudovali ochotníci podle stejnojmenné hry Antonína Procházky. Pověstný zápal herců z Hrachovce pod vedením režisérky Dagmar Kladošové, připravil neotřelou podívanou humoru i poučení. Každý z přítomných si tam mohl najít to své.

Benefice se zúčastnili také zástupci vedení města, pan starosta Robert Střžínek a pan místostarosta Petr Nachtmann. Pan starosta přítomné přivítal a při této příležitosti vyjádřil podporu naší organizaci.

Srdečné poděkování za poskytnutou podporu patří všem přítomným divákům, společnosti CBG Automotive a Květinářství Nirvana, stejně tak individuálním dárcům, kteří při příležitosti koncertu poskytli finanční dary. Kulturnímu zařízení Valašské Meziříčí patří poděkování za zápůjčku prostor i vytvoření potřebného zázemí, Regionální televizi i městu Valašské Meziříčí za mediální podporu.