Dar od ŠKODY AUTO

4. srpna 2020
ŠKODA AUTO
4. srpna 2020 - Dar od ŠKODY AUTO

ŠKODA AUTO se aktivně zapojila v boji proti šíření viru COVID - 19 a rozhodla se darovat v rámci grantového programu MOBILITA 100 vozů ŠKODA OCTAVIA Combi organizacím poskytující terénní zdravotní nebo sociální služby v České republice.

Jsme velice rádi, že Diakonie Valašské Meziříčí je jednou z vybraných organizací, kde bude jeden z těchto vozů pomáhat. Tento černý krasavec se tak stal dne 31. července novým členem našeho týmu.

Děkujeme tímto ŠKODA AUTO za tento velkorysý dar, díky kterému budeme moci pomáhat přímo tam, kde to bude potřeba. Děkujeme také Nadaci rozvoje občanské společnosti a Asociaci veřejně prospěčných organizací ČR, které byly odborným garantem vyhlašovaného programu ŠKODA AUTO MOBILITA.

logo ŠKODA škoda auto pomáhá

#SKODAAUTOPOMAHA #mojeskoda #OctaviaCombi