Den Diakonie 2021 s benefičním koncertem Lucie Redlové se uskuteční 19.9.2021

6. srpna 2021

Diakonie Valašské Meziříčí ve spolupráci s Východomoravským seniorátem a s Farními sbory ČCE ve Valašském Meziříčí, Velké Lhotě a Stříteži nad Bečvou zvou své příznivce a podporovatele na Den Diakonie, který se uskuteční dne 19. září 2021.

Den Diakonie 2021 s benefičním koncertem Lucie Rédlové
6. srpna 2021 - Den Diakonie 2021 s benefičním koncertem Lucie Redlové se uskuteční 19.9.2021

Den Diakonie začne v 10.00 hodin bohoslužbou se slavnostním pověřováním nových zaměstnanců v zahradě hospice CITADELA a pokračovat bude zahradní slavností s hudbou a programem her a soutěží pro děti. Občerstvení bude po celou dobu zajištěno. Předpokládaný termín ukončení zahradní slavnosti je v 15.00 hodin.

Na program v zahradě hospice CITADELA naváže benefiční koncert folkové písničkářky, která ráda střídá bigbítovější kapelu i sólové hraní s kytarou a mandolínou, Lucie Redlové. Koncert začne v 18.00 hodin v Evangelickém kostele ve Valašském Meziříčí. Těšit se můžeme zejména na písničky z připravovaného alba LIDOVÁ REDLOVÁ, kde převažuje její láska k lidové a ohlasové hudbě a která navazuje na odkaz jejího otce Vlasty Redla. Vstupenky za benefiční vstupné od 200 Kč lze zakoupit v hospici CITADELA, Žerotínova 1421, Valašské Meziříčí, e-mailu: darci@diakonievm.cz, tel.: 739 244 810 nebo na místě před koncertem. Výtěžek benefičního koncertu podpoří činnost Diakonie Valašské Meziříčí.

(Malé lákadlo ke koncertu, ústřední písničku Kamarádko moje z nového alba, kterou Lucie Redlová věnovala zesnulé kamarádce, zpěvačce a houslistce Jitce Šuranské, si můžete poslechnout na: https://www.youtube.com/watch?v=LXL7hNNeYRY&t=6s)

Zveme všechny naše příznivce, přijďte s námi oslavit Den Diakonie. Těšíme se na setkání s Vámi.