13. března 2020

Přestože je pátek třináctého v mnoha zemích považován za "nešťastný den", pro nás to neplatí!

Diakonie Valašské Meziříčí zvítězila  v
13. března 2020 - Diakonie Valašské Meziříčí zvítězila v hlasování zákazníků Tesco a získala 30 000 korun

Právě v tento den, za účasti ředitele valašskomeziříčské prodejny Tesco Bohumila Kouckého, pana starosty města Roberta Stržínka a zástupců vítězných organizací, proběhlo symbolické předání šeků vítězných projektů podpořených programem „Vy rozhoduje my pomáháme“ Nadačního fondu Tesco, který od roku 2016 podporuje veřejně prospěšné projekty neziskových a příspěvkových organizací po celé republice.

Vítězem se tentokrát stala naše organizace Diakonie Valašské Meziříčí s projektem Vytvoření optimálních podmínek pro zajištění kvalitní péče a získali jsme tak částku 30 000 korun na obnovu zařízení pro klienty Domova se zvláštním režimem. „Klienti domova se zvláštním režimem tráví v důsledku své nemoci většinu času na lůžku, proto jsou postele vybaveny speciálními matracemi, jež zabraňují proleženinám. Díky podpoře společnosti Tesco můžeme část těchto matrací, které jsou již na hranici své životnosti, obnovit. Tím zajistíme optimální podmínky v péči o naše klienty. Děkujeme všem, kteří nám dali hlas,“ uvedla Květoslava Othová, ředitelka Diakonie Valašské Meziříčí.

O přízeň, kterou zákazníci Tesco vyjadřovali pomocí hlasovacích žetonů získaných za nákup, bojovaly se svými projekty Charita Valašské Meziříčí a Naděje ve Vsetíně.

Děkujeme všem zákazníkům Tesco, kteří našemu projektu odevzdali 9 329 hlasů a organizátorům ze strany společnosti Tesco za projevenou podporu.