Hlasujte s námi!

18. června 2021

Nakupujete pravidelně v Tescu ve Valašském Meziříčí nebo v Zubří? Ve dnech od 14.6.2021 do 11.7.2021 můžete na těchto prodejnách podpořit náš projekt "Pečeme, vaříme, smažíme - úprava kuchyňské linky pro společnou přípravu jídel v Domově se zvláštním režimem".

Hlasujte s námi!
18. června 2021 - Hlasujte s námi!

"Vy rozhodujete, my pomáháme", to je název programu Nadačního fondu TESCO, který je zaměřen na podporu lokálních neziskových a příspěvkových organizací. Zákazníci mají možnost zvolit si jeden ze tří projektů, které podporují společenský život ve svém okolí. Diakonie Valašské Meziříčí postoupila do finálního kola s projektem "Pečeme, vaříme, smažíme - úprava kuchyňské linky pro společnou přípravu jídel v Domově se zvláštním režimem".

Vítězný projekt bude podpořen grantem 30.000 Kč, které využijeme na vytvoření domácího prostředí a s tím související možnosti dělat zejména činnosti, které byly součástí přirozeného prostředí našich klientů. Patří mezi ně i tolik oblíbená příprava jídel. Díky podpoře projektu bychom rádi upravili kuchyňskou linku tak, aby lépe vyhovovala potřebám našich klientů.

Podpořit nás můžete následujícím způsobem:

1. Nakupujte v termínu od 14.6.2021 do 11.7.2021 v TESCU ve Valašském Meziříčí nebo v Zubří.
  2. Za nákup obdržíte žeton.
  3. Získaný žeton vhodíte do hlasovacího boxu, který je označen našim projektem. Hlasovací box je umístěn u vstupu do prodejny.
  4. Prosíme, informujte o našem projektu své rodiny a známé a vyzvěte je k hlasování.

Pokud tak učiníte, pomůžete nám získat od Tesco Stores ČR a.s. a Nadačního fondu Tesco částku 30.000 Kč.

Hlasovat můžete opakovaně, při každém nákupu v Tescu.

DĚKUJEME Vám, že nám pomáháte!

Tesco Nadace Tesco