Léto ve znamení harmonik

11. září 2017

Prázdniny jsme v Chráněném bydlení Johannes začali netradičně posezením na zahradě s harmonikou. Naše pozvání na sousedské posezení spojené s grilováním na zahradě Chráněného bydlení přijaly paní Harmonikářky ze spřátelené organizace SONS Vsetín.

Logo OPZ barevné

Léto ve znamení harmonik
11. září 2017 - Léto ve znamení harmonik

Pan Vladimír jezdí pravidelně na posezení s Harmonikou, které pořádají ve Vsetíně. Vladimír je již dlouholetým členem této organizace, která pod zkratkou SONS skrývá název „Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých“.

Vladimír dostal výborný nápad a na oplátku pozval Harmonikářky k nám do Chráněného bydlení.

My jsme zajistili občerstvení ve formě špekáčku a zákusků a členky ze SONS zajistili výbornou zábavu. Všichni jsme si užili krásné letní odpoledne.