Lucie Bílá dělala radost v Diakonii Valašské Meziříčí

28. dubna 2021

Magazín MF DNES přišel s jasným záměrem: potěšit v těžké době osamělé nebo smutné seniory. Ke spolupráci oslovil zpěvačku Lucii Bílou, která s tímto nápadem při příležitosti svých 55. narozenin nadšeně souhlasila. Rozhodla se tak symbolicky konkrétním 55 lidem (nakonec jich bylo mnohem více) zaslat nejen přání s osobním vzkazem, ale také připojit vlastnoručně vyráběné andílky. Jako jednu z organizací, jejíž klienty potěší, si vybrala Diakonii Valašské Meziříčí.

Lucie Bílá dělala radost našim klientům
28. dubna 2021 - Lucie Bílá dělala radost v Diakonii Valašské Meziříčí

A tak více než 25 lidem, o které se v našem domově se zvláštním režimem, denním stacionáři a chráněném bydlení staráme, putoval dárek pro potěšení: „Děkuji za příležitost potěšit v této době alespoň šperkem ty, které nemohu pohladit hudbou,“ napsala nám k tomu. Lucie Bíla navíc nepotěšila jen klienty, ale také zaměstnance valašskomeziříčské Diakonie: „Moc zdravím všechny, kteří se s láskou starají“, vzkázala.

Radost z nečekaného překvapení měli všichni obdarovaní. Na některé však ještě překvapení čeká. Dostanou je ke svým narozeninám, které v průběhu letošního roku oslaví. Klienti denního stacionáře se chystají Lucii Bílé společně odepsat a také ji zaslat dárek pro potěšení. Věříme, že ji dárek od nás potěší stejně jako nás ten od ní.