Ocenění pro naši kolegyni Lenku Kostelnou

6. května 2021

Každým rokem vyhlašuje Asociace nestátních neziskových organizací Zlínského, z.s. anketu „Osobnost neziskového sektoru Zlínského kraje“. Všichni nominovaní lidé jsou příkladem nezištnosti, obětavosti a zároveň vysoké kvality své práce.

Ve středu 28. dubna 2021 převzala toto ocenění za rok 2020 naše kolegyně Bc. Lenka Kostelná. Za celé středisko Diakonie Lence osobně pogratulovala paní ředitelka Mgr. Květoslava Othová společně se zástupci Města Valašského Meziříčí, paní místostarostkou Mgr. Zdislavou Odstrčilovou a panem Janem Foltýnem.

Ocenění pro naši kolegyni Lenku Kostelnou
6. května 2021 - Ocenění pro naši kolegyni Lenku Kostelnou

Paní Bc. Lenka Kostelná pracuje v Diakonii Valašské Meziříčí od roku 1998. Postupem let se ze zdravotní sestry pečující o klienty v domácnostech stala vrchní sestrou zdravotní ošetřovatelské péče, následně vedoucí ošetřovatelské a pečovatelské služby a zástupkyní ředitele organizace. V současné době působí na pozici vedoucí úseku podpory domácí péče, vede tým 50 lidí. Paní Kostelná je „pilířem“ organizace. Je vzorem pro svou profesionalitu ve vztahu ke klientům i pracovníkům, spolehlivost, loajalitu ke kultuře organizace, pečlivost, a především pro své velké osobní nasazení. Paní Kostelná je výraznou osobností s vizí rozvoje sociálních a zdravotních služeb nejen v organizaci, ale také v rámci Města Valašského Meziříčí, Zlínského kraje a organizací poskytujících v regionu sociální služby. Je příkladem člověka, pro kterého je jeho povolání a provázání v dalších pozicích, které vykonává životním posláním.

Děkujeme a gratulujeme k získání ocenění.