Podpořte naši kolegyni v získání Ceny veřejnosti Pečovatel/ka roku 2021

10. prosince 2021

V Diakonii Valašské Meziříčí pečuje o potřebné řada skvělých lidí. Jedna z nich, paní Marie Podzemná, pracovnice pečovatelské služby, byla nominovaná pro získání ocenění Pečovatelky/e roku 2021 a byla vybraná mezi finalisty. Nyní může získat Cenu veřejnosti v 9. ročníku celostátní soutěže Národní ceny sociálních služeb – Pečovatel/ka roku 2021. Paní Podzemná by si to za svou dlouholetou záslužnou práci zasloužila. Je totiž jedním slovem úžasná.

Podpořte naši kolegyni v získání Ceny veřejnosti v rámci Národní ceny sociá
10. prosince 2021 - Podpořte naši kolegyni v získání Ceny veřejnosti Pečovatel/ka roku 2021

Zapojit se do hlasování a podpořit tak pracovnici valašskomeziříčské Diakonie lze na https://www.apsscr.cz/narodni.../soutezici/67-podzemna-marie.  Hlasovat lze až do 17. 12. do 12 hodin. Každý den lze poslat jeden hlas.

Více o paní Marii Podzemné:

Paní Marie Podzemná je jedním slovem úžasná. Je v důchodu a do služeb dochází na dohodu o provedení práce už od roku 2015. Je tak nejdéle sloužící „brigádnicí“ v terénních službách – v pečovatelské službě a osobní asistenci. Když jsou ve službách krizové situace s absencí stálých pracovníků, vždy je ochotná přijít. Ani nejde spočítat, kolikrát zachránila chod služeb. Pokaždé přijde s úsměvem a dobrou náladou, kterou pak šíří mezi ostatní zaměstnance.  Lze říct, že bez ní by služby nefungovaly tak dobře. Je vzorem pro ostatní. Svou ochotou a pracovním nasazením pomáhá kolektivu pracovníků zvládat výpadky kolegů a předchází tak jejich vyčerpání. Díky ní tak mají klienti péči, kterou bychom někdy museli odříct nebo zkrátit, když stálí pracovníci chybí.