Pozvánka na paliativní konferenci

Spolu až do konce aneb nebojme se doprovázet

Pozvánka na paliativní konferenci
Pozvánka na paliativní konferenci

Diakonie Valašské Meziříčí pořádá odbornou paliativní konferenci „Spolu až do konce aneb nebojme se doprovázet“. Konference se uskuteční v úterý 4. října 2022 ve velké zasedací místnosti v budově radnice města Valašské Meziříčí nebo online.

Konference přinese pohled na péči o nevyléčitelně nemocné v závěru života z pozice lékařů paliativní ambulance, domácího hospice i vedoucího paliativního týmu. Poskytne také zkušenosti z lůžkového hospice a se zaváděním principů paliativní péče v zařízeních pobytových sociálních služeb. Nabídne koncept systému paliativní péče v regionu doplněný o roli duchovní péče. Konference je vhodná pro lékaře, další zdravotnické pracovníky, vedoucí pracovníky poskytovatelů sociálních služeb, sociální pracovníky a další zájemce o tuto problematiku.

Více v níže uvedené pozvánce.

Záštitu nad konferencí převzal starosta města Valašské Meziříčí Robert Stržínek. Konference se koná v rámci projektu „Spolu až do konce – zavádění principů paliativní péče v domově se zvláštním režimem Diakonie Valašské Meziříčí“ podpořeného Abakusem – nadačním fondem zakladatelů Avastu. Konference se koná s finanční podporou města Valašské Meziříčí. Je pořádána v rámci celoživotního vzdělávání lékařů České lékařské komory dle SP č. 16 s ohodnocením 6 kredity a České asociace sester. Účastnický poplatek na konferenci je 400 korun.

Přihlášky na konferenci lze zaslat přes přihlašovací formulář ZDE

Bližší informace získáte u Mgr. Zuzany Venturové na tel. č. 739 244 810 nebo e-mailu venturova@diakonievm.cz.

 

Pozvánka na paliativní konferenci_Diakonie VM_4_10_2022