Představujeme vám pečovatelskou službu

 

S pečovatelskou službou nejste na péči o maminku nebo tatínka sami

 

Může to potkat každého z nás. Maminka, tatínek nebo někdo z našich blízkých je na tom najednou tak špatně, že potřebuje celodenní a dlouhodobou péči druhé osoby. Rádi bychom, aby o ně bylo postaráno i v době, kdy musíme chodit do práce nebo potřebujeme pomoc s péči, protože nám to náš zdravotní stav neumožňuje.

V této chvíli přichází na pomoc pečovatelská služba Diakonie Valašské Meziříčí. Tým 19 vyškolených pečovatelů a pečovatelek vyjíždí každý den do vašich domovů, kde vašim blízkým poskytují potřebnou péči. V loňském roce pečovali o 138 klientům, nejezdili 73 781 kilometrů a poskytli 8 091 hodin péče. 

Představujeme vám pečovatelskou službu
Představujeme vám pečovatelskou službu

Komu je pečovatelská služba určená:
Pomáháme seniorům a dospělým lidem se zdravotním postižením nebo s chronickým onemocněním, aby mohli žít ve svém domácím prostředí, podporujeme je v soběstačnosti a nezávislosti. Pečovatelská služba je poskytována převážně v domácnostech, vychází z individuálních potřeb a podporuje klienty ve věcech, při nichž potřebují pomoc jiného člověka.

S čím vám může pečovatelská služba pomoci:
Pečovatelé pomáhají při oblékání, osobní hygieně, při pohybu. Zajišťují jídlo nebo pomoc při jeho přípravě a podání. Pomáhají s úklidem, nákupem, praním, vyžehlí prádlo nebo poskytují doprovod k lékaři.

Kde všude za vámi přijedeme:
Pečovatelskou službu poskytujeme ve Valašském Meziříčí, jeho místních částech a následujících obcích: Jasenice, Jarcová, Krhová, Lešná, Lhota u Choryně, Lhotka nad Bečvou, Malá Lhota, Mikulůvka, Mštěnovice, Oznice, Poličná, Střítež nad Bečvou, Velká Lhota, Veselá, Zašová.

Na koho se můžete obrátit, když potřebujete vyřídit péči o blízkou osobu:
Kontaktní osoba:
Mgr. Veronika Martináková, DiS. – vedoucí služby
E: martinakova@diakonievm.cz
T: 730 190 780
 
Služba je poskytována za úhradu. Na úhradu služby můžete využít příspěvek na péči. Rádi vám poradíme, jak příspěvek na péči vyřídit.

 

Naše služby můžete podpořit jakoukoliv částkou. Děkujeme, že pomáháte.