Světový den laskavosti

24. listopadu 2022

Během listopadu navštívila naše klienty řada dětí, které chtěly prakticky prožít Den laskavosti.

Světový den laskavosti
24. listopadu 2022 - Světový den laskavosti

Světový den laskavosti (13.11.) prožily děti ze ZŠ Police spolu s našimi klienty Domova se zvláštním režimem a děti z keramického kroužku ZŠ Žerotínova udělaly radost svou návštěvou a společným tvořením lidem v Hospici CITADELA. Děti z MŠ Choryně navštívily naše seniory v Denním stacionáři Dobromysl. Na iniciativu "Laskavec" zareagovali i učitelé a děti ze Speciální ZŠ pro sluchově postižené ve Valašském Meziříčí, které si pro naše klienty připravily hudební vystoupení a obdarovali je srdíčky. Zpěvem přišly naše klienty potěšit také děti ze ZUŠ Alfréda Radoka. Děkujeme všem dětem a v neposlední řadě také milým učitelkám a učitelům, kteří děti vedou k hezkému vztahu k lidem, kteří potřebují naši pomoc.