Teambuilding pečovatelské služby a osobní asistence

11. června 2019

V sobotu dne 18.5.2019 v ranních hodinách se vydal tým pečovatelské služby a osobní asistence na již oblíbený teambuilding.

Předem bylo domluveno, že teambuilding se bude konat procházkou na Pulčínské skály a zakončí se obědem. Po tradičních výšlapech na Lysou horu a Javorník se z důvodu náročnosti zvolila tahle „lehká trasa,“ aby se mohlo zúčastnit co nejvíce pracovníků.

Procházku skrz na skrz přes skály si všichni účastníci užili a všichni byli rádi, že jim společnost dělal čtyřnohý „člen týmu“ Německý ovčák Art. Pracovníci byli nadšení z krásy přírody a vyhlídky, která se jim naskytla na vrcholu skal. Cestou dolů se zastavili na oběd v malebné hospůdce, kde si každý vybral na co měl chuť. Po příjezdu do Valašského Meziříčí si tým jako třešničku na dortu po krásně prožitém dni zajeli dát kávičku na závěr teambuildingu. Všichni si výlet moc užili a doteď na něj vzpomínáme.

Tým pracovníků pečovatelské služby

Teambuilding pečovatelské služby