Výtěžek dražby dresů podpoří naše služby

13. února 2020

Výtěžek dražby dresů, která proběhla v rámci fotbalových turnajů X-Games 2019 a Mezinárodního fotbalového turnaje mládeže 2019, putoval do Diakonie Valašské Meziříčí.

Dražba dresů na podporu Diakonie Valašské Meziříčí
13. února 2020 - Výtěžek dražby dresů podpoří naše služby

Zástupci z řad organizátorů a hráčů těchto fotbalových turnajů přišli předat darovací šek do Diakonie Valašské Meziříčí osobně. Předávání šeku spojili s návštěvou našeho klienta domova se zvláštním režimem pana Zdeňka, který je fanouškem fotbalu a rád si o něm podívá. Jeden ze zbylých dresů, který se nepodařilo vydražit, dostal pan Zdeněk jako dárek. Pana Zdeňka návštěva i dárek velmi potěšil. „Chceme naše malé hráče nejen vést k fotbalu a radosti ze sportu jako takovému, ale také v nich budovat občanskou odpovědnost,“ komentoval trenér Ondřej Koňařík.

Na daru, který putoval do Diakonie Valašské Meziříčí a který podpoří naši činnost, se podíleli Sportovní klub Zašová 1926, Fotbalový klub Dolní Bečva, Valašská fotbalová akademie a Fotbalový klub Primus Příbor.

Děkujeme všem hráčům, jejich rodičům a všem organizátorům těchto fotbalových turnajů za podporu a přejeme mnoho nejen fotbalových vítezství.