Ošetřovatelská služba

odborná zdravotní péče u Vás doma

OŠETŘOVATELSKÁ SLUŽBA

Poskytujeme odbornou zdravotní a ošetřovatelskou péči v domácnosti dospělým lidem i dětem nad 3 roky. Službu může předepsat ošetřující lékař, který Vás propouští z nemocnice nebo Váš praktický lékař. Péče je hrazena zdravotní pojišťovnou.

• ošetřovatelská rehabilitace (po úrazu, po cévní mozkové příhodě, po operaci, apod.)
  • prevence a ošetření proleženin
  • ošetření ran a převazy
  • odběry krve, měření tlaku
  • ošetření stomií, sond, katetrů, výměna permanentního močového katetru u žen i mužů
  • podání umělé výživy
  • aplikace injekcí, inzulínu, infuzí
  • podání léčiv k tlumení bolesti a další odborné výkony dle předpisu lékaře

Ošetřovatelská služba má uzavřen smluvní vztah s těmito pojišťovnami: 111, 205, 207, 211, 213, 201.

Působnost ošetřovatelské služby:
Valašské Meziříčí a jeho části - Podlesí, Bynina, Hrachovec, Juřinka, dále pak Krhová, Poličná, Malá Lhota, Velká Lhota, Střítež nad Bečvou, Zašová, Jarcová, Branky na Moravě, Choryně, Lhota u Choryně, Příluky, Lešná, Mštěnovice, Vysoká, Jasenice, Perná, Lhotka nad Bečvou, Komárovice, Podolí, Loučka, Kunovice, Kelč, Kladeruby, Němetice, Police, Mikulůvka, Oznice, Bystřička, Valašská Bystřice.