ÁČKO pomohlo s úklidem zahrady Diakonie

15. dubna 2024
V rámci akce Ukliďme Česko – Ukliďme Valmez se k nám letos přidali i skvělí dobrovolníci z Centrum ÁČKO. Spolu jsme se dnes pustili do úklidu a zkrášlení okolí Domu sociálních služeb.
ÁČKO pomohlo s úklidem zahrady Diakonie
15. dubna 2024 - ÁČKO pomohlo s úklidem zahrady Diakonie
Centrum ÁČKO (je příspěvková organizace z Valašského Meziříčí), která nabízí sociální služby rodinám s dětmi do 26 let s poruchou autistického spektra, ADHD a přidruženými diagnózami. Jejich hlavním cílem je podpora a pomoc rodinám v náročných životních situacích. Velmi si ceníme ochoty Centra ÁČKO zapojit se do této akce a společně s námi tak přispět k čistšímu a příjemnějšímu prostředí před Domem sociálních služeb.

Tato akce je krásným příkladem toho, jak může spolupráce různých organizací vést k pozitivním a smysluplným změnám. Ukazuje se, že i malá pomoc se počítá, a že společně můžeme udělat naše okolí hezčí.

Děkujeme! ????