12. října 2023

Bodlák - Bernacké ochotnické divadlo sehraje v pátek 3. listopadu 2023 od 19.00 hodin ve velkém sále Kulturního zařízení města Valašské Meziříčí představení Dobře ušitý frak ve prospěch Diakonie Valašské Meziříčí.

Divadlo Bodla
12. října 2023 - Bodlák sehraje ve prospěch Diakonie Valašské Meziříčí představení Dobře ušitý frak

Hudební komedie Dobře ušitý frak pojednává o krejčovském tovaryšovi, kariéristovi, který ukradne frak a s jeho pomocí i s pomocí dalších nekalých triků se dostane až do vysokých společenských a politických kruhů. Protože se však neomezuje ani ve svých milostných eskapádách, dostane se do nebezpečné situace, kdy hrozí, že se celá jeho kariéra zhroutí. Vykreslení pokřivených lidských charakterů a nekalých společenských poměrů, které mnohdy umožňují vyniknout ne úplně schopným (anebo všeho schopným) jedincům, tak vyznívá velice aktuálně.

Vstupenky v předprodeji za 150 Kč lze rezervovat přes online rezervační formulář, na tel. č. 739 244 810 nebo mailu venturova@diakonievm.cz. Vstupné na místě bude za 200 Kč.

Výtěžek podpoří obnovu vybavení služeb Diakonie Valašské Meziříčí.