Díky hlasování zákazníků Tesco jsme získali 16 tisíc korun

3. září 2021

„Vy rozhodujete, my pomáháme“, to je název programu Nadačního fondu TESCO, který je zaměřen na podporu lokálních neziskových a příspěvkových organizaci v rámci kterého zákazníci v prodejnách Tesco svým hlasem rozhodují o vítězném projektu, který podpoří společenský život ve svém okolí.

Díky hlasování zákazníků Tesco jsme získali 16.000 korun
3. září 2021 - Díky hlasování zákazníků Tesco jsme získali 16 tisíc korun

Máme velikou radost, že jsme díky podpoře zákazníků Tesco ve Valašském Meziříčí a v Zubří uspěli v programu „Vy rozhodujete, my pomáháme“. Náš projekt „Pečeme, vaříme, smažíme – úprava kuchyňské linky pro společnou přípravu jídel v Domově se zvláštním režimem“ se umístil s počtem 12 478 hlasů na druhém místě a získali jsme částku 16.000 korun.

Díky získané částce a podpoře dalších dárců upravíme kuchyňskou linku v Domově se zvláštním režimem tak, aby svými parametry vyhovovala našim klientům a mohli si připravovat svá oblíbená jídla.

Symbolický šek v hodnotě 16.000 korun převzala v úterý 31. 8. 2021 z rukou manažerky prodejny Tesco ve Valašském Meziříčí Věry Haasové ředitelka Diakonie Valašské Meziříčí paní Mgr. Květoslava Othová a vedoucí Domova se zvláštním režimem paní Mgr. Marie Jurošková.

Gratulujeme také dalším dvěma organizacím, které v programu bojovaly o přízeň zákazníků, Charitě Valašské Meziříčí za získání prvního místa s projektem Podpora terénní odlehčovací služby a Naději ve Vsetíně za třetí místo pro projekt Hudba jako terapie pro lidi s postižením.

Děkujeme všem zákazníkům za hlasování pro náš projekt a Nadačnímu fondu Tesco za projevenou důvěru.

Nadace Tesco