Oslavili jsme Mezinárodní den seniorů

1. října 2021

Na první den v měsíci říjnu připadá každoročně Mezinárodní den seniorů, který je věnován našim rodičům, prarodičům, maminkám, tatínkům, babičkám i dědečkům. Tento sváteční den jsme oslavili také v Diakonii Valašské Meziříčí, kde pomáháme seniorům a lidem na sklonku života.

Oslavili jsme Mezinárodní den seniorů
1. října 2021 - Oslavili jsme Mezinárodní den seniorů

Dnešní svátek oslavili senioři, o které se v Diakonii staráme, ve společnosti dětí z valašskomeziříčských mateřských školek, které si pro ně připravily hudební představení a vlastnoručně vyrobená přáníčka.

Díky příznivému počasí zazpívaly seniorům v zahradě hospice CITADELA děti z MŠ Seifertova a před budovou Domu sociálních služeb potěšily svým vystoupením klienty z Denního stacionáře děti z MŠ Kraiczova. Malovaná přáníčka dnes udělaly radost také seniorům v Domově se zvláštním režimem, které pro ně vyrobily děti v MŠ Vyhlídka. Velikou radost seniorům udělala také nahrávka zdravice, kterou pro ně natočily děti z Dětské skupiny Rybičky.

Děkujeme dětem a všem, kteří s námi dnešní Svátek seniorů připravili a oslavili.

Přejeme všem, abyste i vy u příležitosti Svátku seniorů, ale třeba i jindy, strávili příjemné chvíle se svými nejbližšími, na které budete mít hezké vzpomínky.